ALP22A223DD040
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALP22A223DD040
JLCPCB Part #
C1589386
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 22000uF 26000hrs@85℃ 40V 40mm ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS