ALF80G682EF100
MFR.Part #
ALF80G682EF100
JLCPCB Part #
C1017187
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 25mm 40mm 44mΩ 50mm 6800uF 7.56A@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS