ALF80G152KP500
MFR.Part #
ALF80G152KP500
JLCPCB Part #
C4155292
Package
插件,D50xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 13.91A@10kHz 1500uF 25mm 500V 50mm 9000hrs@105℃ 98mΩ ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS