ALF80C681EJ500
MFR.Part #
ALF80C681EJ500
JLCPCB Part #
C4155123
Package
Plugin,D40xL70mm
Description
-40℃~+105℃ 173mΩ 22.5mm 40mm 500V 680uF 70mm 9000hrs@105℃ 9A@10kHz ±20% 插件,D40xL70mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS