ALF80C241DD500
MFR.Part #
ALF80C241DD500
JLCPCB Part #
C4155252
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 22.5mm 240uF 35mm 4.97A@10kHz 40mm 491mΩ 500V 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS