ALF80C122EN450
MFR.Part #
ALF80C122EN450
JLCPCB Part #
C4155143
Package
Plugin,D40xL100mm
Description
-40℃~+105℃ 100mm 11.88A@10kHz 1200uF 22.5mm 40mm 450V 62mΩ 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL100mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS