ALF80C122DD200
MFR.Part #
ALF80C122DD200
JLCPCB Part #
C1018011
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 111mΩ 1200uF 200V 22.5mm 3.27A@100Hz 35mm 40mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS