ALF80C102EN500
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALF80C102EN500
JLCPCB Part #
C4155137
Package
Plugin,D40xL100mm
Description
-40℃~+105℃ 10.85A@10kHz 1000uF 100mm 120mΩ 22.5mm 40mm 500V 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL100mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS