ALF70G821EN630
MFR.Part #
ALF70G821EN630
JLCPCB Part #
C4155058
Package
Plugin,D40xL100mm
Description
-40℃~+85℃ 100mm 18000hrs@85℃ 25mm 4.88A@100Hz 40mm 630V 820uF ±20% 插件,D40xL100mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS