ALF70G821EJ550
MFR.Part #
ALF70G821EJ550
JLCPCB Part #
C4155086
Package
Plugin,D40xL70mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 25mm 40mm 466mΩ 5.47A@10kHz 550V 70mm 820uF ±20% 插件,D40xL70mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS