ALF70G561EL630
MFR.Part #
ALF70G561EL630
JLCPCB Part #
C4155166
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 166mΩ 18000hrs@85℃ 25mm 40mm 560uF 630V 8.01A@10kHz 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS