ALF70G561EH550
MFR.Part #
ALF70G561EH550
JLCPCB Part #
C4155145
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 25mm 4.41A@10kHz 40mm 550V 560uF 60mm 678mΩ ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS