ALF70G162EL400
MFR.Part #
ALF70G162EL400
JLCPCB Part #
C1017197
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 1600uF 18000hrs@85℃ 25mm 400V 40mm 5.27A@100Hz 51mΩ 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS