ALF70G132EL450
MFR.Part #
ALF70G132EL450
JLCPCB Part #
C4155196
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 10.09A@10kHz 1300uF 18000hrs@85℃ 25mm 40mm 450V 66mΩ 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS