ALF70C681EH500
MFR.Part #
ALF70C681EH500
JLCPCB Part #
C4155184
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 22.5mm 3.46A@100Hz 40mm 500V 60mm 680uF ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS