ALF70C681DH450
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALF70C681DH450
JLCPCB Part #
C4155089
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 109mΩ 15000hrs@85℃ 22.5mm 35mm 450V 60mm 680uF 7.34A@10kHz ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS