ALF70C621EH550
MFR.Part #
ALF70C621EH550
JLCPCB Part #
C4155069
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 22.5mm 4.64A@10kHz 40mm 550V 60mm 616mΩ 620uF ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS