ALF70C471EJ600
MFR.Part #
ALF70C471EJ600
JLCPCB Part #
C4155109
Package
Plugin,D40xL70mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 182mΩ 22.5mm 40mm 470uF 600V 7.19A@10kHz 70mm ±20% 插件,D40xL70mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS