ALF70C471DH550
MFR.Part #
ALF70C471DH550
JLCPCB Part #
C4155231
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 22.5mm 3.85A@10kHz 35mm 470uF 550V 60mm 800mΩ ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS