ALF70C432EL200
MFR.Part #
ALF70C432EL200
JLCPCB Part #
C1017205
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 200V 22.5mm 39mΩ 40mm 4300uF 7.04A@100Hz 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS