ALF70C431EH600
MFR.Part #
ALF70C431EH600
JLCPCB Part #
C4155136
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 212mΩ 22.5mm 40mm 430uF 6.67A@10kHz 600V 60mm ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS