ALF70C331DH630
MFR.Part #
ALF70C331DH630
JLCPCB Part #
C4155155
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 2.67A@100Hz 22.5mm 330uF 35mm 60mm 630V ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS