ALF70C221DE630
MFR.Part #
ALF70C221DE630
JLCPCB Part #
C4155169
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 22.5mm 220uF 35mm 4.4A@10kHz 410mΩ 45mm 630V ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS