ALF70C102EH450
MFR.Part #
ALF70C102EH450
JLCPCB Part #
C4155187
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 18000hrs@85℃ 22.5mm 40mm 450V 60mm 8.53A@10kHz 85mΩ ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS