ALF40G821EP450
MFR.Part #
ALF40G821EP450
JLCPCB Part #
C1613294
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 25mm 40mm 450V 5.34A@100Hz 820uF 85mΩ 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS