ALF40G681EL500
MFR.Part #
ALF40G681EL500
JLCPCB Part #
C1613248
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+105℃ 25mm 270mΩ 4.25A@100Hz 40mm 500V 680uF 80mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS