ALF40G562FP200
MFR.Part #
ALF40G562FP200
JLCPCB Part #
C7213300
Package
插件,D45xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 12.54A@10kHz 200V 25mm 40mΩ@100Hz 45mm 5600uF 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D45xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS