ALF40G562EH100
MFR.Part #
ALF40G562EH100
JLCPCB Part #
C1612055
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 25mm 40mm 42mΩ 5600uF 60mm 7.46A@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS