ALF40G391EH450
MFR.Part #
ALF40G391EH450
JLCPCB Part #
C1612050
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
390uF 40mm 450V 60mm ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS