ALF40G333EP063
MFR.Part #
ALF40G333EP063
JLCPCB Part #
C4155048
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 13.01A@10kHz 17mΩ 25mm 33000uF 40mm 63V 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS