ALF40G333EC025
MFR.Part #
ALF40G333EC025
JLCPCB Part #
C4155203
Package
Plugin,D40xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 25V 25mm 33000uF 35mm 4.9A@10kHz 40mm 62mΩ 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS