ALF40G331EG450
MFR.Part #
ALF40G331EG450
JLCPCB Part #
C1611997
Package
Plugin,D40xL55mm
Description
330uF 40mm 450V 55mm ±20% 插件,D40xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS