ALF40G272EP250
MFR.Part #
ALF40G272EP250
JLCPCB Part #
C1614044
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
105mm 250V 2700uF 40mm ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS