ALF40G272EL200
MFR.Part #
ALF40G272EL200
JLCPCB Part #
C1613792
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
200V 2700uF 40mm 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS