ALF40G271EF450
MFR.Part #
ALF40G271EF450
JLCPCB Part #
C1611101
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 2.8A@100Hz 248mΩ 25mm 270uF 40mm 450V 50mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS