ALF40G271EB350
MFR.Part #
ALF40G271EB350
JLCPCB Part #
C4155299
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 25mm 270uF 291mΩ 30mm 350V 4.36A@10kHz 40mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS