ALF40G223EF040
MFR.Part #
ALF40G223EF040
JLCPCB Part #
C5549646
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 22000uF 25mm 40V 40mm 43mΩ@100Hz 50mm 7.5A@10kHz 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS