ALF40G153ED040
MFR.Part #
ALF40G153ED040
JLCPCB Part #
C1611054
Package
Plugin,D40xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 15000uF 25mm 40V 40mm 40mm 5.66A@100Hz 56mΩ 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS