ALF40G122EG250
MFR.Part #
ALF40G122EG250
JLCPCB Part #
C1613223
Package
Plugin,D40xL55mm
Description
1200uF 250V 40mm 55mm ±20% 插件,D40xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS