ALF40G102EL350
MFR.Part #
ALF40G102EL350
JLCPCB Part #
C1612716
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 25mm 350V 40mm 5A@100Hz 78mΩ 80mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS