ALF40C821EP450
MFR.Part #
ALF40C821EP450
JLCPCB Part #
C1613755
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
105mm 40mm 450V 820uF ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS