ALF40C561DF350
MFR.Part #
ALF40C561DF350
JLCPCB Part #
C1498725
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 155mΩ 2.57A@100Hz 22.5mm 350V 35mm 50mm 560uF 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS