ALF40C471EG500
MFR.Part #
ALF40C471EG500
JLCPCB Part #
C1612432
Package
Plugin,D40xL55mm
Description
-40℃~+105℃ 22.5mm 3.3A@100Hz 390mΩ 40mm 470uF 500V 55mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS