ALF40C471EF400
MFR.Part #
ALF40C471EF400
JLCPCB Part #
C1612395
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 151mΩ 22.5mm 3.28A@100Hz 400V 40mm 470uF 50mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS