ALF40C471EE350
MFR.Part #
ALF40C471EE350
JLCPCB Part #
C1610760
Package
Plugin,D40xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 168mΩ 22.5mm 350V 3A@100Hz 40mm 45mm 470uF 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS