ALF40C471DF350
MFR.Part #
ALF40C471DF350
JLCPCB Part #
C4155126
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 170mΩ 22.5mm 350V 35mm 4.9A@10kHz 470uF 50mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS