ALF40C392FP250
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALF40C392FP250
JLCPCB Part #
C5583851
Package
插件,D45xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 12.43A@10kHz 22.5mm 250V 3900uF 45mm 50mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D45xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS