ALF40C391EF500
MFR.Part #
ALF40C391EF500
JLCPCB Part #
C4155275
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 22.5mm 390uF 40mm 470mΩ 5.81A@10kHz 500V 50mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS