ALF40C333EP063
MFR.Part #
ALF40C333EP063
JLCPCB Part #
C1613873
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
105mm 33000uF 40mm 63V ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS