ALF40C331DH450
MFR.Part #
ALF40C331DH450
JLCPCB Part #
C1610888
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 198mΩ 2.91A@100Hz 22.5mm 330uF 35mm 450V 60mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS